Os 7818 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 16.05 | 8 | |||
Králův Dvůr | 16.09 | 16.10 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 16.12 | 16.13 | |||
Zdice | 16.16 | 16.16 | 2 | ||
Stašov | 16.19 | 16.20 | |||
Praskolesy | 16.22 | 16.23 | |||
Hořovice | 16.26 | 16.27 | 2 | ||
Cerhovice | 16.30 | 16.31 | |||
Kařez | 16.35 | 16.36 | |||
Kařízek | 16.39 | 16.43 | 4 | ||
Mýto | 16.46 | 16.47 | |||
Holoubkov | 16.49 | 16.50 | 2 | ||
Svojkovice | 16.53 | 16.53 | |||
Rokycany | 16.57 | 16.59 | 2 | ||
Klabava | 17.02 | 17.03 | |||
Ejpovice | 17.05 | 17.05 | 2 | ||
Plzeň-Doubravka | 17.11 | 17.11 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17.15 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy