Os 7710 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 11.56 | 1 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 12.00 | 12.00 | ||
Lašovice | 12.03 | 12.04 | 1 | ||
Pustověty | x | 12.07 | 12.07 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 12.11 | 12.11 | ||
Křivoklát | x | 12.13 | 12.13 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 12.16 | 12.16 | 1 | ||
Újezd nad Zbečnem | x | 12.22 | 12.22 | ||
Zbečno | 12.25 | 12.26 | 1 | ||
Račice nad Berounkou | x | 12.29 | 12.29 | ||
Žloukovice | x | 12.32 | 12.32 | ||
Nižbor | 12.36 | 12.37 | 1 | ||
Hýskov | 12.41 | 12.41 | 1 | ||
Beroun-Závodí | 12.46 | 12.46 | 1 | ||
Beroun | 12.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci