R 766 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + 2xBmz235 + Bdpee231 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.15 | 9b | |||
Praha-Smíchov | 13.21 | 13.23 | 2 | ||
Beroun | 13.52 | 13.53 | 2 | ||
Zdice | 14.01 | 14.02 | 2 | ||
Hořovice | 14.09 | 14.10 | 2 | ||
Kařez | 14.16 | 14.17 | |||
Rokycany | 14.28 | 14.29 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.40 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia