Os 7669 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plasy | 14.59 | 2 | |||
Kaznějov | 15.05 | 15.06 | 1 | ||
Obora u Kaznějova | x | 15.11 | 15.11 | ||
Horní Bříza | 15.16 | 15.16 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 15.19 | 15.20 | |||
Třemošná u Plzně | 15.25 | 15.25 | 1 | ||
Plzeň-Orlík | x | 15.28 | 15.28 | ||
Plzeň-Bolevec | 15.31 | 15.31 | |||
Plzeň-Bílá Hora | x | 15.34 | 15.34 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.40 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster