Os 7666 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.17 | 6 | |||
Plzeň-Bílá Hora | x | 12.21 | 12.21 | ||
Plzeň-Bolevec | 12.25 | 12.25 | |||
Plzeň-Orlík | x | 12.28 | 12.28 | ||
Třemošná u Plzně | 12.31 | 12.33 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 12.38 | 12.38 | |||
Horní Bříza | 12.41 | 12.42 | 1 | ||
Kaznějov | 12.51 | 12.51 | 1 | ||
Plasy | 12.58 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy