R 763 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdpee231 + 2xBmz235 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 11.17 | 1 | |||
Švihov u Klatov | 11.25 | 11.26 | 1 | ||
Přeštice | 11.38 | 11.39 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 11.46 | 11.47 | 3c | ||
Dobřany | 11.52 | 11.53 | 1 | ||
Plzeň zastávka | 12.05 | 12.07 | 6d | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.10 | 12.20 | 6 | ||
Rokycany | 12.31 | 12.32 | 1 | ||
Kařez | 12.42 | 12.43 | |||
Hořovice | 12.50 | 12.52 | 1 | ||
Zdice | 12.59 | 13.00 | 1 | ||
Beroun | 13.09 | 13.10 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 13.38 | 13.42 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 13.49 | 2b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy