Os 7547 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 10.06 | 4 | |||
Železná Ruda centrum | 10.10 | 10.10 | |||
Železná Ruda město | 10.12 | 10.13 | |||
Špičák | 10.17 | 10.18 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 10.23 | 10.24 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 10.29 | 10.30 | 1 | ||
Zelená Lhota | 10.38 | 10.39 | 1 | ||
Dešenice | 10.46 | 10.46 | |||
Nýrsko | 10.50 | 10.51 | 1 | ||
Petrovice nad Úhlavou | x | 10.55 | 10.55 | ||
Janovice nad Úhlavou | 10.59 | 11.01 | 3 | ||
Bezděkov u Klatov | 11.05 | 11.05 | |||
Klatovy | 11.09 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster