R 752 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + 2xBmz235 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.15 | 1 | |||
Praha-Smíchov | 21.21 | 21.23 | 2 | ||
Beroun | 21.52 | 21.53 | 2 | ||
Zdice | 22.01 | 22.02 | 2 | ||
Hořovice | 22.09 | 22.10 | 2 | ||
Kařez | 22.16 | 22.17 | |||
Rokycany | 22.28 | 22.29 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 22.40 | 22.47 | 6 | ||
Plzeň zastávka | 22.49 | 22.50 | 6d | ||
Dobřany | 23.02 | 23.03 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 23.07 | 23.08 | 1a | ||
Přeštice | 23.14 | 23.15 | 1 | ||
Lužany | 23.19 | 23.19 | |||
Borovy | 23.22 | 23.22 | |||
Švihov u Klatov | 23.28 | 23.29 | 1 | ||
Klatovy | 23.38 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci