Os 7425 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice město | 16.32 | ||||
Domažlice | 16.34 | 16.36 | 3 | ||
Blížejov | 16.45 | 16.46 | 1 | ||
Osvračín | x | 16.49 | 16.49 | ||
Staňkov | 16.53 | 16.54 | 1 | ||
Holýšov | 17.00 | 17.01 | 1 | ||
Hradec u Stoda | x | 17.05 | 17.05 | ||
Stod | 17.08 | 17.09 | 1 | ||
Chotěšov u Stoda | 17.12 | 17.13 | |||
Zbůch | 17.16 | 17.17 | |||
Nýřany | 17.21 | 17.24 | 1 | ||
Tlučná | 17.26 | 17.27 | |||
Vejprnice | 17.30 | 17.31 | 1 | ||
Plzeň-Skvrňany | 17.35 | 17.35 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17.38 | 17.39 | 501 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.42 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia