Os 7410 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.18 | 1 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 10.20 | 10.21 | 501 | ||
Plzeň-Skvrňany | 10.23 | 10.24 | |||
Vejprnice | 10.29 | 10.30 | 1 | ||
Tlučná | 10.32 | 10.33 | |||
Nýřany | 10.36 | 10.38 | 1 | ||
Zbůch | 10.41 | 10.42 | |||
Chotěšov u Stoda | 10.45 | 10.45 | |||
Stod | 10.49 | 10.49 | 1 | ||
Hradec u Stoda | x | 10.52 | 10.52 | ||
Holýšov | 10.57 | 11.00 | 3 | ||
Dolní Kamenice | x | 11.02 | 11.02 | ||
Staňkov | 11.06 | 11.07 | 1 | ||
Osvračín | x | 11.10 | 11.10 | ||
Blížejov | 11.14 | 11.14 | 1 | ||
Milavče | x | 11.18 | 11.18 | ||
Domažlice | 11.25 | 11.26 | 1 | ||
Domažlice město | 11.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy