Os 7402 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.01 | 1 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 6.03 | 6.04 | 501 | ||
Plzeň-Skvrňany | 6.06 | 6.07 | |||
Vejprnice | 6.11 | 6.12 | 4 | ||
Tlučná | 6.16 | 6.16 | |||
Nýřany | 6.19 | 6.22 | 1 | ||
Zbůch | 6.26 | 6.27 | |||
Chotěšov u Stoda | 6.30 | 6.30 | |||
Stod | 6.34 | 6.34 | 1 | ||
Hradec u Stoda | x | 6.37 | 6.37 | ||
Holýšov | 6.42 | 6.44 | 3 | ||
Dolní Kamenice | x | 6.46 | 6.46 | ||
Staňkov | 6.50 | 6.51 | 1 | ||
Osvračín | x | 6.55 | 6.55 | ||
Blížejov | 6.59 | 7.01 | 1 | ||
Milavče | x | 7.06 | 7.06 | ||
Domažlice | 7.12 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia