Os 7283 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kozolupy | 18.10 | 3 | |||
Vochov | x | 18.12 | 18.12 | ||
Plzeň-Křimice | 18.14 | 18.15 | 1 | ||
Plzeň-Zadní Skvrňany | x | 18.17 | 18.17 | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 18.21 | 18.22 | 512 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.25 | 18.28 | 103 | ||
Plzeň-Koterov | 18.32 | 18.33 | 1 | ||
Starý Plzenec | 18.38 | 18.39 | 3 | ||
Šťáhlavy | 18.43 | 18.43 | |||
Nezvěstice | 18.47 | 18.48 | 1 | ||
Zdemyslice | x | 18.52 | 18.52 | ||
Blovice | 18.56 | 18.57 | 1 | ||
Ždírec u Plzně | 19.01 | 19.01 | 1 | ||
Srby | x | 19.04 | 19.04 | ||
Nepomuk | 19.07 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia