Os 7063 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 17.06 | 4 | |||
Kadaň-Prunéřov | 17.12 | 17.13 | 1 | ||
Málkov | x | 17.19 | 17.19 | ||
Chomutov | 17.24 | 17.25 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 17.28 | 17.28 | |||
Jirkov zastávka | x | 17.32 | 17.32 | ||
Třebušice | 17.43 | 17.43 | 1a | ||
Most | 17.49 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci