Os 6951 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.05 | 3 | |||
Dolní Zálezly | 18.12 | 18.12 | |||
Prackovice nad Labem | 18.15 | 18.15 | 1 | ||
Litochovice nad Labem | 18.17 | 18.17 | |||
Malé Žernoseky | 18.20 | 18.20 | |||
Lovosice město | 18.22 | 18.22 | |||
Lovosice | 18.26 | 18.33 | 1 | ||
Lukavec | 18.36 | 18.36 | |||
Nové Kopisty | 18.38 | 18.38 | |||
Bohušovice nad Ohří | 18.40 | 18.40 | 3 | ||
Hrdly | 18.42 | 18.42 | |||
Oleško | 18.44 | 18.44 | |||
Hrobce | 18.47 | 18.47 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 18.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci