Os 6944 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 8.06 | 6 | |||
Hrobce | 8.09 | 8.09 | 2 | ||
Oleško | 8.12 | 8.12 | |||
Hrdly | 8.14 | 8.14 | |||
Bohušovice nad Ohří | 8.17 | 8.17 | 2 | ||
Nové Kopisty | 8.19 | 8.19 | |||
Lukavec | 8.21 | 8.21 | |||
Lovosice | 8.25 | 8.30 | 4 | ||
Lovosice město | 8.32 | 8.32 | |||
Malé Žernoseky | 8.34 | 8.34 | |||
Litochovice nad Labem | 8.38 | 8.38 | |||
Prackovice nad Labem | 8.40 | 8.40 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 8.43 | 8.43 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster