Os 6820 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.30 | 3 | |||
Vilsnice | x | 6.33 | 6.33 | ||
Choratice | x | 6.35 | 6.35 | ||
Dobkovice | x | 6.37 | 6.37 | ||
Povrly-Roztoky | x | 6.40 | 6.40 | ||
Povrly | 6.43 | 6.44 | 1 | ||
Neštědice | x | 6.45 | 6.45 | ||
Mojžíř | x | 6.47 | 6.47 | ||
Neštěmice | x | 6.50 | 6.50 | ||
Ústí nad Labem sever | 6.52 | 6.53 | 201a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.56 | 6.58 | 7 | ||
Ústí nad Labem západ | 7.00 | 7.00 | 2b | ||
Bohosudov | 7.11 | 7.12 | 2 | ||
Proboštov | x | 7.15 | 7.15 | ||
Teplice v Čechách | 7.19 | 7.20 | 2 | ||
Řetenice | 7.23 | 7.23 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 7.27 | 7.27 | 2 | ||
Duchcov | x | 7.31 | 7.31 | ||
Želénky | x | 7.34 | 7.34 | ||
Chotějovice | x | 7.37 | 7.37 | ||
Bílina | 7.40 | 7.41 | 2 | ||
Bílina kyselka | x | 7.44 | 7.44 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 7.48 | 7.48 | ||
Most | 7.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy