Os 6811 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 16.29 | 1 | |||
Málkov | x | 16.34 | 16.34 | ||
Chomutov | 16.38 | 16.39 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 16.42 | 16.42 | |||
Jirkov zastávka | x | 16.46 | 16.46 | ||
Most | 16.57 | 17.01 | 1 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 17.06 | 17.06 | ||
Bílina kyselka | x | 17.10 | 17.10 | ||
Bílina | 17.13 | 17.14 | 1 | ||
Chotějovice | x | 17.16 | 17.16 | ||
Želénky | x | 17.20 | 17.20 | ||
Duchcov | x | 17.22 | 17.22 | ||
Oldřichov u Duchcova | 17.26 | 17.27 | 1 | ||
Řetenice | 17.30 | 17.30 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 17.34 | 17.34 | 1 | ||
Proboštov | x | 17.37 | 17.37 | ||
Bohosudov | 17.40 | 17.41 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 17.54 | 17.55 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.57 | 17.58 | 5 | ||
Ústí nad Labem sever | 18.01 | 18.01 | 202a | ||
Neštěmice | x | 18.03 | 18.03 | ||
Mojžíř | x | 18.05 | 18.05 | ||
Neštědice | x | 18.07 | 18.07 | ||
Povrly | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | x | 18.13 | 18.13 | ||
Dobkovice | x | 18.16 | 18.16 | ||
Choratice | x | 18.17 | 18.17 | ||
Vilsnice | x | 18.20 | 18.20 | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia