Os 6717 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 16.31 | 1 | |||
Lom u Mostu zastávka | x | 16.36 | 16.36 | ||
Louka u Litvínova | 16.38 | 16.40 | 1 | ||
Litvínov město | x | 16.42 | 16.42 | ||
Most-Minerva | x | 16.48 | 16.48 | ||
Most-Kopisty | x | 16.51 | 16.51 | ||
Most | 16.57 | 17.02 | 9 | ||
Obrnice | 17.06 | 17.06 | 4 | ||
Bečov u Mostu | 17.14 | 17.14 | 1 | ||
Břvany | 17.21 | 17.21 | 1 | ||
Lenešice | 17.27 | 17.28 | 1 | ||
Dobroměřice | x | 17.31 | 17.31 | ||
Louny | 17.35 | 17.38 | 1 | ||
Louny střed | x | 17.40 | 17.40 | ||
Louny město | x | 17.42 | 17.42 | 1 | |
Jimlín | x | 17.48 | 17.48 | ||
Opočno u Loun | x | 17.51 | 17.51 | ||
Touchovice u Loun | x | 17.53 | 17.53 | ||
Hřivice | 17.56 | 18.01 | 1 | ||
Konětopy | x | 18.04 | 18.04 | ||
Solopysky | x | 18.08 | 18.08 | ||
Domoušice | 18.15 | 18.16 | 1 | ||
Mutějovice | 18.21 | 18.22 | 1 | ||
Kounov | x | 18.26 | 18.26 | ||
Svojetín | 18.31 | 18.32 | 1 | ||
Hořesedly | x | 18.37 | 18.37 | 1 | |
Chrášťany | 18.42 | 18.43 | 1 | ||
Rakovník | 18.55 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy