Os 6706 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 7.00 | 1 | |||
Chrášťany | 7.11 | 7.12 | 1 | ||
Hořesedly | x | 7.17 | 7.17 | 1 | |
Svojetín | 7.22 | 7.23 | 1 | ||
Kounov | x | 7.28 | 7.28 | ||
Mutějovice | 7.32 | 7.33 | 1 | ||
Domoušice | 7.39 | 7.40 | 1 | ||
Solopysky | x | 7.46 | 7.46 | ||
Konětopy | x | 7.50 | 7.50 | ||
Hřivice | 7.53 | 7.59 | 1 | ||
Touchovice u Loun | x | 8.01 | 8.01 | ||
Opočno u Loun | x | 8.03 | 8.03 | ||
Jimlín | x | 8.06 | 8.06 | ||
Louny město | x | 8.13 | 8.13 | 1 | |
Louny střed | x | 8.14 | 8.14 | ||
Louny | 8.17 | 8.22 | 1 | ||
Dobroměřice | x | 8.25 | 8.25 | ||
Lenešice | 8.27 | 8.28 | 1 | ||
Břvany | 8.34 | 8.35 | 1 | ||
Bečov u Mostu | 8.41 | 8.42 | 1 | ||
Obrnice | 8.49 | 8.49 | 4 | ||
Most | 8.54 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy