Os 6474 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 19.13 | 5 | |||
Svádov | x | 19.18 | 19.18 | ||
Valtířov | x | 19.20 | 19.20 | ||
Velké Březno | 19.23 | 19.24 | 2 | ||
Malé Březno nad Labem | x | 19.26 | 19.26 | ||
Těchlovice | x | 19.30 | 19.30 | ||
Boletice nad Labem | 19.35 | 19.36 | 2 | ||
Křešice u Děčína | x | 19.39 | 19.39 | ||
Děčín-Staré Město | x | 19.41 | 19.41 | ||
Děčín východ | 19.46 | 19.51 | 103 | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia