Os 6469 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 12.02 | 4 | |||
Děčín východ | 12.06 | 12.11 | 105 | ||
Děčín-Staré Město | x | 12.15 | 12.15 | ||
Křešice u Děčína | x | 12.17 | 12.17 | ||
Boletice nad Labem | 12.20 | 12.21 | 1 | ||
Těchlovice | x | 12.25 | 12.25 | ||
Malé Březno nad Labem | x | 12.30 | 12.30 | ||
Velké Březno | 12.32 | 12.33 | 1 | ||
Valtířov | x | 12.36 | 12.36 | ||
Svádov | x | 12.38 | 12.38 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 12.44 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci