R 602 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 193 + 3xBpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.32 | 26b | |||
Praha-Holešovice | 19.39 | 19.42 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.42 | 20.48 | 5 | ||
Teplice v Čechách | 21.05 | 21.06 | 2 | ||
Duchcov | 21.14 | 21.14 | |||
Bílina | 21.21 | 21.22 | 2 | ||
Most | 21.32 | 21.33 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 21.44 | 21.45 | |||
Odb Chomutov město | 21.48 | 21.49 | |||
Chomutov | 21.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy