Os 5720 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 18.28 | 1 | |||
Nová Paka město | 18.31 | 18.32 | |||
Nová Paka | 18.34 | 18.34 | 1 | ||
Horní Nová Ves | x | 18.42 | 18.42 | ||
Lázně Bělohrad | 18.45 | 18.46 | 1 | ||
Šárovcova Lhota | x | 18.49 | 18.49 | 1 | |
Ostroměř | 18.56 | 18.57 | 1 | ||
Ohnišťany | x | 19.02 | 19.02 | ||
Smidary | 19.06 | 19.07 | 1 | ||
Skřivany | x | 19.10 | 19.10 | ||
Nový Bydžov | 19.13 | 19.13 | 1 | ||
Zachrašťany | x | 19.17 | 19.17 | ||
Luková | x | 19.20 | 19.20 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 19.25 | 19.33 | 2 | ||
Lovčice obec | 19.40 | 19.40 | |||
Slibovice | x | 19.43 | 19.43 | ||
Běrunice | x | 19.46 | 19.46 | ||
Městec Králové | 19.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster