Os 5691 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cranzahl | 10.07 | ||||
Bärenstein (Annab) | 10.20 | 10.20 | |||
Vejprty | 10.23 | 10.25 | 6 | ||
Vejprty koupaliště | 10.31 | 10.31 | |||
Vejprty zastávka | 10.36 | 10.36 | |||
České Hamry | 10.41 | 10.41 | |||
Kovářská | 10.44 | 10.45 | 1 | ||
Kovářská městys | 10.50 | 10.50 | |||
Měděnec zastávka | 10.55 | 10.55 | |||
Měděnec | 10.58 | 10.58 | |||
Rusová | 11.04 | 11.04 | 1 | ||
Výsluní | 11.10 | 11.10 | |||
Nová Ves u Křimova | 11.15 | 11.15 | |||
Křimov | 11.17 | 11.17 | 1 | ||
Křimov zastávka | 11.20 | 11.20 | |||
Křimov-Suchdol | 11.23 | 11.23 | |||
Domina | 11.29 | 11.29 | 1 | ||
Černovice u Chomutova | 11.40 | 11.41 | 1 | ||
Chomutov | 11.47 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster