Os 5616 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 8.08 | 6 | |||
Petrovice nad Orlicí | 8.11 | 8.12 | |||
Třebechovice pod Orebem | 8.17 | 8.19 | 2 | ||
Blešno | 8.23 | 8.23 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 8.28 | 8.29 | 1 | ||
Hradec Králové zastávka | 8.30 | 8.31 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.35 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci