Os 5613 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.29 | 8 | |||
Hradec Králové zastávka | 13.32 | 13.33 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 13.35 | 13.36 | 2 | ||
Blešno | 13.41 | 13.42 | |||
Třebechovice pod Orebem | 13.45 | 13.46 | 1 | ||
Petrovice nad Orlicí | 13.51 | 13.51 | |||
Týniště nad Orlicí | 13.55 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia