Os 5416 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn756 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 15.35 | 1 | |||
Bělá u Staré Paky | x | 15.40 | 15.40 | ||
Libštát | x | 15.44 | 15.44 | ||
Košťálov | 15.47 | 15.48 | 1 | ||
Nedvězí | x | 15.52 | 15.52 | ||
Semily | 15.56 | 15.59 | 1 | ||
Železný Brod | 16.05 | 16.06 | 1 | ||
Líšný | x | 16.11 | 16.11 | ||
Malá Skála | 16.14 | 16.15 | 1 | ||
Dolánky | x | 16.21 | 16.21 | ||
Turnov | 16.25 | 16.40 | 2 | ||
Doubí u Turnova | x | 16.45 | 16.45 | ||
Sychrov | 16.49 | 16.49 | 1 | ||
Sedlejovice | x | 16.51 | 16.51 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 16.56 | 16.57 | 3 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 17.03 | 17.04 | 1 | ||
Rádlo | x | 17.09 | 17.09 | ||
Jeřmanice | 17.12 | 17.12 | 1 | ||
Pilínkov | x | 17.18 | 17.18 | ||
Liberec | 17.24 | 105 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy