Os 5311 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.46 | 1 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 5.49 | 5.51 | 1 | ||
Pardubice závodiště | x | 5.54 | 5.54 | ||
Staré Jesenčany | x | 5.57 | 5.57 | ||
Medlešice | 6.01 | 6.01 | 3 | ||
Chrudim zastávka | x | 6.04 | 6.04 | ||
Chrudim | 6.06 | 6.07 | 1 | ||
Slatiňany | 6.11 | 6.12 | 1 | ||
Zaječice | x | 6.16 | 6.16 | ||
Chrast u Chrudimi | 6.19 | 6.20 | 2 | ||
Horka u Chrudimi | x | 6.23 | 6.23 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 6.29 | 6.29 | ||
Prosetín | x | 6.33 | 6.33 | ||
Žďárec u Skutče | 6.35 | 6.38 | 1 | ||
Pokřikov | x | 6.44 | 6.44 | ||
Vojtěchov | x | 6.46 | 6.46 | ||
Holetín | x | 6.50 | 6.50 | ||
Hlinsko v Čechách | 6.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster