Os 5227 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 13.51 | 5 | |||
Nové Město nad Cidlinou | 13.54 | 13.55 | 1 | ||
Káranice | 13.58 | 14.00 | 1 | ||
Dobřenice | 14.05 | 14.06 | 1 | ||
Lhota pod Libčany | 14.09 | 14.09 | |||
Praskačka | 14.12 | 14.17 | 1 | ||
Hradec Králové-Kukleny | 14.21 | 14.21 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.24 | 5a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci