Os 5107 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 20.41 | 2 | |||
Trutnov střed | 20.44 | 20.45 | 1 | ||
Velké Svatoňovice | x | 20.54 | 20.54 | ||
Malé Svatoňovice | 20.57 | 21.01 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | x | 21.04 | 21.04 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | x | 21.06 | 21.06 | ||
Červený Kostelec | 21.09 | 21.10 | 1 | ||
Olešnice | x | 21.13 | 21.13 | ||
Starkoč | 21.19 | 21.25 | 1 | ||
Václavice | 21.29 | 21.31 | 1 | ||
Náchod zastávka | 21.35 | 21.36 | |||
Náchod | 21.38 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci