Os 5036 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + 2xB249 + BDs449 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lichkov | 19.31 | 3 | |||
Mladkov | x | 19.34 | 19.34 | ||
Těchonín | x | 19.38 | 19.38 | 1 | |
Jamné nad Orlicí | x | 19.42 | 19.42 | ||
Jablonné nad Orlicí | 19.45 | 19.45 | 1 | ||
Verměřovice | x | 19.50 | 19.50 | ||
Letohrad | 19.56 | 20.01 | 1 | ||
Dolní Dobrouč | x | 20.05 | 20.05 | ||
Hnátnice | x | 20.07 | 20.07 | ||
Lanšperk | 20.09 | 20.09 | 1 | ||
Černovír | x | 20.12 | 20.12 | ||
Dolní Libchavy | x | 20.15 | 20.15 | ||
Ústí nad Orlicí | 20.19 | 20.20 | 4a | ||
Brandýs nad Orlicí | 20.28 | 20.28 | |||
Choceň | 20.33 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster