Os 5026 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 16.08 | 6 | |||
Dlouhá Třebová | 16.13 | 16.13 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí město | 16.17 | 16.17 | |||
Ústí nad Orlicí | 16.19 | 16.20 | 2 | ||
Bezpráví | 16.24 | 16.24 | |||
Brandýs nad Orlicí | 16.28 | 16.28 | |||
Choceň | 16.33 | 16.39 | 4 | ||
Sruby | 16.42 | 16.42 | |||
Dobříkov u Chocně | 16.45 | 16.45 | |||
Zámrsk | 16.47 | 16.47 | 4 | ||
Sedlíšťka | 16.50 | 16.50 | |||
Uhersko | 16.54 | 16.54 | 6 | ||
Moravany | 16.58 | 16.59 | 2 | ||
Kostěnice | 17.02 | 17.07 | 4 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 17.11 | 17.11 | |||
Pardubice-Pardubičky | 17.13 | 17.14 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.17 | 17.34 | 4 | ||
Pardubice-Svítkov | 17.37 | 17.37 | |||
Pardubice-Opočínek | 17.40 | 17.40 | |||
Valy u Přelouče | 17.43 | 17.44 | |||
Přelouč | 17.47 | 17.53 | 4 | ||
Lhota pod Přeloučí | 17.56 | 17.56 | |||
Řečany nad Labem | 18.00 | 18.00 | 2 | ||
Chvaletice | 18.04 | 18.04 | |||
Kojice | 18.06 | 18.06 | |||
Týnec nad Labem | 18.09 | 18.09 | |||
Záboří nad Labem | 18.11 | 18.12 | 2 | ||
Starý Kolín | 18.15 | 18.15 | |||
Kolín dílny | 18.19 | 18.19 | |||
Kolín | 18.22 | 100 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci