Os 4906 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šakvice | 7.06 | 5 | |||
Popice | 7.09 | 7.09 | |||
Pouzdřany | 7.12 | 7.13 | |||
Vranovice | 7.16 | 7.16 | 2 | ||
Žabčice | 7.20 | 7.20 | |||
Hrušovany u Brna | 7.24 | 7.27 | 4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 7.30 | 7.31 | |||
Rajhrad | 7.34 | 7.35 | |||
Popovice u Rajhradu | 7.37 | 7.38 | |||
Modřice | 7.41 | 7.42 | 2 | ||
Brno dolní nádraží | 7.47 | 7.50 | 2 | ||
Brno-Židenice | 7.55 | 7.56 | 6 | ||
Brno-Lesná | 8.03 | 8.04 | |||
Brno-Královo Pole | 8.06 | 8.07 | 2 | ||
Brno-Řečkovice | 8.10 | 8.10 | |||
Česká | 8.14 | 8.15 | |||
Kuřim | 8.18 | 8.18 | 2 | ||
Čebín | 8.23 | 8.24 | |||
Hradčany | 8.27 | 8.27 | |||
Tišnov | 8.30 | 8.31 | 2 | ||
Dolní Loučky | 8.35 | 8.36 | |||
Řikonín | 8.39 | 8.39 | 2 | ||
Níhov | 8.44 | 8.44 | |||
Vlkov u Tišnova | 8.48 | 8.49 | 2 | ||
Osová Bítýška | 8.52 | 8.52 | |||
Ořechov | 8.55 | 8.56 | |||
Křižanov | 9.01 | 9.02 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 9.07 | 9.08 | 2 | ||
Laštovičky | 9.11 | 9.12 | |||
Ostrov nad Oslavou | 9.15 | 9.16 | 2 | ||
Žďár nad Sázavou | 9.23 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci