Os 4840 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.42 | 9k | |||
Brno-Horní Heršpice | 16.46 | 16.47 | 3 | ||
Troubsko | 16.53 | 16.53 | |||
Střelice | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Omice | 17.01 | 17.01 | |||
Tetčice | 17.05 | 17.06 | 1 | ||
Rosice u Brna | 17.09 | 17.09 | |||
Zastávka u Brna | 17.12 | 17.13 | 1 | ||
Vysoké Popovice | 17.21 | 17.21 | |||
Rapotice | 17.26 | 17.27 | 3 | ||
Kralice nad Oslavou | 17.32 | 17.33 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 17.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia