Os 4832 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.12 | 9k | |||
Troubsko | 14.22 | 14.23 | |||
Střelice | 14.27 | 14.28 | 2 | ||
Tetčice | 14.34 | 14.34 | 1 | ||
Rosice u Brna | 14.37 | 14.38 | |||
Zastávka u Brna | 14.41 | 14.44 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 14.52 | 14.53 | |||
Rapotice | 14.58 | 14.58 | 1 | ||
Kralice nad Oslavou | 15.03 | 15.04 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 15.11 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci