Os 4823 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 + 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Okříšky | 3.57 | 12 | |||
Krahulov | 4.04 | 4.04 | 1 | ||
Třebíč-Borovina | 4.09 | 4.09 | |||
Třebíč | 4.13 | 4.14 | 3 | ||
Vladislav zastávka | 4.20 | 4.20 | |||
Studenec | 4.30 | 4.30 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 4.37 | 4.43 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 4.49 | 4.50 | 1 | ||
Rapotice | 4.57 | 4.59 | 1 | ||
Vysoké Popovice | 5.02 | 5.03 | |||
Zastávka u Brna | 5.09 | 5.11 | 1 | ||
Rosice u Brna | 5.14 | 5.14 | |||
Tetčice | 5.17 | 5.18 | 1 | ||
Brno-Horní Heršpice | 5.32 | 5.32 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 5.37 | 11k |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy