Os 4765 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 22.10 | 1 | |||
Semanín | 22.16 | 22.16 | |||
Opatov | 22.19 | 22.20 | 1 | ||
Opatovec | 22.23 | 22.23 | |||
Svitavy | 22.27 | 22.30 | 1 | ||
Svitavy-Lány | 22.32 | 22.33 | |||
Hradec nad Svitavou | 22.36 | 22.37 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 22.42 | 22.43 | |||
Březová nad Svitavou | 22.45 | 22.46 | 1 | ||
Moravská Chrastová | 22.47 | 22.48 | |||
Rozhraní | 22.50 | 22.51 | |||
Letovice | 22.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy