Os 4605 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 15.34 | 1 | |||
Ostrov nad Oslavou | 15.40 | 15.40 | 1 | ||
Laštovičky | 15.44 | 15.44 | |||
Sklené nad Oslavou | 15.48 | 15.49 | 1 | ||
Křižanov | 15.56 | 15.57 | 1 | ||
Ořechov | 16.02 | 16.03 | |||
Osová Bítýška | 16.06 | 16.06 | |||
Vlkov u Tišnova | 16.09 | 16.10 | 1 | ||
Níhov | 16.14 | 16.14 | |||
Řikonín | 16.18 | 16.19 | 1 | ||
Dolní Loučky | 16.22 | 16.22 | |||
Tišnov | 16.27 | 16.28 | 1 | ||
Hradčany | 16.30 | 16.31 | |||
Čebín | 16.33 | 16.34 | |||
Kuřim | 16.39 | 16.40 | 1 | ||
Česká | 16.43 | 16.43 | |||
Brno-Řečkovice | 16.47 | 16.48 | |||
Brno-Královo Pole | 16.50 | 16.51 | 1 | ||
Brno-Lesná | 16.54 | 16.54 | |||
Brno-Židenice | 17.00 | 17.01 | 1a | ||
Brno dolní nádraží | 17.06 | 17.10 | 1 | ||
Modřice | 17.15 | 17.16 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 17.19 | 17.19 | |||
Rajhrad | 17.21 | 17.22 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 17.25 | 17.26 | |||
Hrušovany u Brna | 17.30 | 17.35 | 5b | ||
Žabčice | 17.38 | 17.38 | |||
Vranovice | 17.42 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci