Os 4600 | |
Řazení vlaku: 263_n2 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 4.43 | 7c | |||
Ladná | 4.49 | 4.49 | |||
Podivín | 4.52 | 4.53 | 2 | ||
Rakvice | 4.56 | 4.56 | |||
Zaječí | 4.59 | 5.00 | 2 | ||
Šakvice | 5.05 | 5.06 | 2 | ||
Popice | 5.09 | 5.09 | |||
Pouzdřany | 5.12 | 5.13 | |||
Vranovice | 5.16 | 5.20 | 4 | ||
Žabčice | 5.24 | 5.24 | |||
Hrušovany u Brna | 5.27 | 5.28 | 2 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 5.31 | 5.31 | |||
Rajhrad | 5.34 | 5.35 | |||
Popovice u Rajhradu | 5.37 | 5.38 | |||
Modřice | 5.41 | 5.42 | 2 | ||
Brno dolní nádraží | 5.47 | 5.50 | 1 | ||
Brno-Židenice | 5.55 | 5.56 | 2b | ||
Brno-Lesná | 6.01 | 6.02 | |||
Brno-Královo Pole | 6.04 | 6.06 | 2 | ||
Brno-Řečkovice | 6.09 | 6.09 | |||
Česká | 6.13 | 6.14 | |||
Kuřim | 6.17 | 6.18 | 2 | ||
Čebín | 6.23 | 6.23 | |||
Hradčany | 6.26 | 6.27 | |||
Tišnov | 6.29 | 6.30 | 2 | ||
Dolní Loučky | 6.35 | 6.35 | |||
Řikonín | 6.38 | 6.39 | 2 | ||
Níhov | 6.43 | 6.44 | |||
Vlkov u Tišnova | 6.48 | 6.48 | 2 | ||
Osová Bítýška | 6.51 | 6.52 | |||
Ořechov | 6.55 | 6.55 | |||
Křižanov | 7.00 | 7.01 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 7.07 | 7.07 | 2 | ||
Laštovičky | 7.11 | 7.11 | |||
Ostrov nad Oslavou | 7.15 | 7.15 | 2 | ||
Žďár nad Sázavou | 7.23 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia