Os 4369 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.04 | 7a | |||
Uherské Hradiště | 16.10 | 16.11 | 1 | ||
Kunovice | 16.14 | 16.15 | 3 | ||
Vésky | 16.18 | 16.18 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 16.21 | 16.21 | |||
Hradčovice | 16.25 | 16.26 | 1 | ||
Havřice | 16.30 | 16.31 | |||
Uherský Brod | 16.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster