Os 4344 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pitín zastávka | 17.14 | ||||
Bojkovice město | 17.17 | 17.18 | 101 | ||
Bojkovice | 17.20 | 17.31 | 3 | ||
Záhorovice | 17.34 | 17.34 | |||
Nezdenice | 17.37 | 17.38 | 1 | ||
Šumice | 17.40 | 17.41 | |||
Újezdec u Luhačovic | 17.44 | 17.45 | 1 | ||
Uherský Brod | 17.49 | 18.15 | 2 | ||
Havřice | 18.17 | 18.18 | |||
Hradčovice | 18.22 | 18.23 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 18.27 | 18.28 | |||
Vésky | 18.30 | 18.31 | |||
Kunovice | 18.34 | 18.34 | 1 | ||
Uherské Hradiště | 18.37 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci