Os 4341 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.36 | 7a | |||
Uherské Hradiště | 11.42 | 11.43 | 3 | ||
Kunovice | 11.46 | 11.47 | 3 | ||
Vésky | 11.50 | 11.50 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 11.53 | 11.53 | |||
Hradčovice | 11.57 | 11.58 | 1 | ||
Havřice | 12.02 | 12.03 | |||
Uherský Brod | 12.06 | 12.07 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 12.11 | 12.12 | 1 | ||
Šumice | 12.15 | 12.16 | |||
Nezdenice | 12.19 | 12.19 | 1 | ||
Záhorovice | 12.22 | 12.22 | |||
Bojkovice | 12.25 | 12.26 | 3 | ||
Bojkovice město | 12.28 | 101 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök