Os 4318 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 20.55 | 1 | |||
Popov | x | 21.00 | 21.00 | ||
Bohuslavice nad Vláří | 21.05 | 21.06 | 1 | ||
Divnice | x | 21.08 | 21.08 | ||
Slavičín | 21.11 | 21.12 | 1 | ||
Hostětín | x | 21.17 | 21.17 | ||
Pitín zastávka | 21.24 | 21.24 | |||
Bojkovice město | 21.27 | 21.28 | 101 | ||
Bojkovice | 21.30 | 21.31 | 1 | ||
Záhorovice | x | 21.33 | 21.33 | ||
Nezdenice | 21.36 | 21.37 | 1 | ||
Šumice | x | 21.40 | 21.40 | ||
Újezdec u Luhačovic | 21.44 | 21.46 | 1 | ||
Uherský Brod | 21.50 | 21.51 | 2 | ||
Havřice | x | 21.53 | 21.53 | ||
Hradčovice | 21.58 | 21.58 | 1 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | x | 22.03 | 22.03 | ||
Vésky | x | 22.06 | 22.06 | ||
Kunovice | 22.09 | 22.11 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 22.14 | 22.20 | 1 | ||
Kunovice zastávka | 22.23 | 22.24 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | x | 22.27 | 22.27 | ||
Ostrožská Nová Ves | 22.29 | 22.29 | 1 | ||
Uherský Ostroh | 22.33 | 22.34 | 1 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | x | 22.36 | 22.36 | ||
Veselí nad Moravou | 22.40 | 22.43 | 1 | ||
Bzenec | 22.52 | 22.52 | 2 | ||
Vracov | 22.56 | 22.56 | |||
Vlkoš | 23.01 | 23.01 | 2 | ||
Kyjov zastávka | 23.05 | 23.06 | |||
Kyjov | 23.09 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci