Os 4127 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 22.25 | 2 | |||
Brno-Židenice | 22.30 | 22.33 | 1a | ||
Brno-Slatina | 22.38 | 22.39 | 1 | ||
Šlapanice zastávka | 22.42 | 22.43 | |||
Šlapanice | 22.44 | 22.45 | 4 | ||
Ponětovice | x | 22.47 | 22.47 | ||
Blažovice | 22.51 | 22.52 | 1 | ||
Křenovice dolní nádraží | 22.56 | 22.56 | |||
Slavkov u Brna | 23.00 | 23.01 | 1 | ||
Křižanovice | 23.05 | 23.05 | |||
Marefy | x | 23.08 | 23.08 | ||
Bučovice | 23.11 | 23.11 | 1 | ||
Nevojice | x | 23.15 | 23.15 | ||
Nesovice | 23.18 | 23.19 | 1 | ||
Brankovice | x | 23.23 | 23.23 | ||
Nemotice | 23.26 | 23.27 | 1 | ||
Bohuslavice u Kyjova | x | 23.35 | 23.35 | ||
Kyjov | 23.40 | 23.42 | 1 | ||
Kyjov zastávka | 23.45 | 23.45 | |||
Vlkoš | 23.49 | 23.50 | 1 | ||
Vracov | 23.54 | 23.54 | |||
Bzenec | 23.58 | 23.58 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 0.07 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster