Os 4118 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 15.32 | 1 | |||
Kunovice zastávka | 15.36 | 15.37 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 15.40 | 15.40 | |||
Ostrožská Nová Ves | 15.42 | 15.42 | 1 | ||
Uherský Ostroh | 15.46 | 15.47 | 1 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 15.49 | 15.50 | |||
Veselí nad Moravou | 15.53 | 15.55 | 1 | ||
Bzenec | 16.04 | 16.05 | 2 | ||
Vracov | 16.08 | 16.09 | |||
Vlkoš | 16.14 | 16.14 | 2 | ||
Kyjov zastávka | 16.19 | 16.19 | |||
Kyjov | 16.22 | 16.24 | 2 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 16.29 | 16.29 | |||
Jestřabice | x | 16.34 | 16.34 | ||
Nemotice | 16.40 | 16.41 | 2 | ||
Brankovice | 16.45 | 16.46 | |||
Nesovice | 16.50 | 16.51 | 2 | ||
Nevojice | 16.55 | 16.55 | |||
Bučovice | 16.59 | 17.00 | 2 | ||
Marefy | 17.03 | 17.03 | |||
Křižanovice | 17.06 | 17.07 | |||
Slavkov u Brna | 17.11 | 17.13 | 2 | ||
Křenovice dolní nádraží | 17.17 | 17.17 | |||
Blažovice | 17.23 | 17.23 | 2 | ||
Ponětovice | 17.27 | 17.27 | |||
Šlapanice | 17.30 | 17.30 | 4 | ||
Šlapanice zastávka | 17.32 | 17.33 | |||
Brno-Slatina | 17.36 | 17.37 | 2 | ||
Brno-Židenice | 17.45 | 17.51 | 6 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.55 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci