Os 4115 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno-Židenice | 10.19 | 6 | |||
Brno-Slatina | 10.25 | 10.26 | 1 | ||
Šlapanice zastávka | 10.29 | 10.30 | |||
Ponětovice | 10.33 | 10.34 | |||
Blažovice | 10.38 | 10.39 | 1 | ||
Křenovice dolní nádraží | 10.44 | 10.44 | |||
Slavkov u Brna | 10.48 | 10.51 | 1 | ||
Křižanovice | 10.55 | 10.56 | |||
Marefy | x | 11.00 | 11.00 | ||
Bučovice | 11.03 | 11.04 | 1 | ||
Nevojice | x | 11.08 | 11.08 | ||
Nesovice | 11.12 | 11.12 | 1 | ||
Brankovice | 11.17 | 11.17 | |||
Nemotice | 11.21 | 11.21 | 1 | ||
Jestřabice | x | 11.27 | 11.27 | ||
Bohuslavice u Kyjova | x | 11.32 | 11.32 | ||
Kyjov | 11.37 | 11.38 | 1 | ||
Kyjov zastávka | 11.41 | 11.41 | |||
Vlkoš | 11.46 | 11.46 | 1 | ||
Vracov | 11.50 | 11.51 | |||
Bzenec | 11.55 | 11.56 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 12.05 | 12.07 | 1 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 12.10 | 12.10 | |||
Uherský Ostroh | 12.13 | 12.13 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves | 12.17 | 12.18 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 12.20 | 12.20 | |||
Kunovice zastávka | 12.23 | 12.23 | |||
Uherské Hradiště | 12.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci