Os 4112 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 9.32 | 1 | |||
Kunovice zastávka | 9.36 | 9.37 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 9.40 | 9.40 | |||
Ostrožská Nová Ves | 9.42 | 9.42 | 1 | ||
Uherský Ostroh | 9.46 | 9.47 | 1 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 9.49 | 9.50 | |||
Veselí nad Moravou | 9.53 | 9.55 | 1 | ||
Bzenec | 10.04 | 10.05 | 2 | ||
Vracov | 10.08 | 10.09 | |||
Vlkoš | 10.14 | 10.14 | 2 | ||
Kyjov zastávka | 10.19 | 10.19 | |||
Kyjov | 10.22 | 10.24 | 2 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 10.29 | 10.29 | |||
Jestřabice | x | 10.34 | 10.34 | ||
Nemotice | 10.40 | 10.41 | 2 | ||
Brankovice | 10.45 | 10.46 | |||
Nesovice | 10.50 | 10.51 | 2 | ||
Nevojice | 10.55 | 10.55 | |||
Bučovice | 10.59 | 11.00 | 2 | ||
Marefy | 11.02 | 11.03 | |||
Křižanovice | 11.06 | 11.07 | |||
Slavkov u Brna | 11.11 | 11.13 | 2 | ||
Křenovice dolní nádraží | 11.17 | 11.17 | |||
Blažovice | 11.23 | 11.23 | 2 | ||
Ponětovice | 11.27 | 11.27 | |||
Šlapanice | 11.30 | 11.30 | 4 | ||
Šlapanice zastávka | 11.32 | 11.33 | |||
Brno-Slatina | 11.36 | 11.37 | 2 | ||
Brno-Židenice | 11.45 | 11.49 | 6 | ||
Brno hlavní nádraží | 11.53 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster