Os 4055 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 17.03 | 3 | |||
Dolní Lhota | x | 17.06 | 17.06 | ||
Blansko město | 17.09 | 17.09 | |||
Blansko | 17.11 | 17.13 | 1 | ||
Adamov zastávka | 17.19 | 17.19 | |||
Adamov | 17.21 | 17.24 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | x | 17.27 | 17.27 | ||
Bílovice nad Svitavou | 17.32 | 17.32 | |||
Brno-Židenice | 17.38 | 17.39 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.43 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci