Os 4006 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.27 | 6 | |||
Brno-Židenice | 7.30 | 7.33 | 2 | ||
Bílovice nad Svitavou | 7.38 | 7.39 | |||
Babice nad Svitavou | 7.43 | 7.44 | |||
Adamov | 7.46 | 7.47 | 2 | ||
Adamov zastávka | 7.49 | 7.50 | |||
Blansko | 7.56 | 8.01 | 4 | ||
Blansko město | 8.03 | 8.03 | |||
Dolní Lhota | 8.06 | 8.06 | |||
Rájec-Jestřebí | 8.09 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster