Os 3933 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 6.47 | 1 | |||
Hulín | 6.55 | 7.04 | 13a | ||
Třebětice | 7.09 | 7.09 | 1 | ||
Holešov | 7.14 | 7.15 | 1 | ||
Dobrotice | 7.20 | 7.20 | |||
Jankovice | 7.23 | 7.23 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 7.26 | 7.26 | 1 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 7.31 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci